Telo antigrandine adatto per Honda Jazz II 2008-2015 berlina 5 porte Perma Protect M nero
De Perma Protect is de middenklasse hagelbeschermhoes van het merk Walser. Deze autohoes beschermt de motorkap, voorruit, dak en kofferklep van uw Honda Jazz II tegen hagel tot 19,3 mm diameter bij een inslagsnelheid van 70 km/u. De hagelhoes is vervaardigd uit hoogwaardige materialen en bestaat uit drie lagen: een waterafstotende buitenlaag, een tussenlaag van 4 mm neopreenschuim om hagelinslagen te dempen, en een lakvriendelijke voering aan de binnenzijde. Geïntegreerde ventilatieopeningen verminderen condensvorming onder de hoes, terwijl reflectoren en gekleurde banden de zichtbaarheid van uw geparkeerde auto vergroten. De hoes is eenvoudig te monteren. Trek de hagelhoes over de auto met de ingestikte pijl naar voren. De elastische naden onderaan houden de hoes strak. Klik vervolgens de gespen van de riemen onder de auto vast en trek de riemen aan. De Perma Protect is verkrijgbaar in verschillende maten en is getest door TÜV Austria.
De Perma Protect hagelhoes is niet geschikt voor langdurig gebruik op de auto. Plaats de hoes alleen wanneer er kans is op hagel en verwijder hem na de bui om te laten luchten en drogen.
Productkenmerken:
- Middenklasse hagelbeschermhoes
- Geschikt voor tijdelijk buitengebruik
- Beschermt motorkap, voorruit, dak en kofferklep
- Laboratoriumgetest: beschermt tegen hagel tot 19,3 mm diameter bij een inslagsnelheid van 70 km/u
- Gemaakt van hoogwaardige materialen
- Driedelig ontwerp met een totale dikte van ca. 5 mm
- Buitenlaag: waterafstotend (niet waterdicht)
- Tussenlaag: 4 mm neopreenschuim om hagelinslagen te dempen
- Binnenlaag: lakvriendelijke voering
- Geïntegreerde ventilatieopeningen om condensvorming onder de hoes te verminderen
- Met reflectoren en gekleurde banden voor betere zichtbaarheid
- Eenvoudig te monteren dankzij elastische naden en geïntegreerde spanriemen
- Getest door TÜV Austria
- Opbergzak inbegrepen
Let op:
- De Perma Protect hagelhoes is niet geschikt voor langdurig gebruik op de auto. Na verloop van tijd kan er condens onder de hoes ontstaan, vooral bij langdurige regenval, maar ook bij grote temperatuurschommelingen. Dit kan de levensduur van de hoes aanzienlijk verkorten. Verder is de Perma Protect hagelhoes niet UV-bestendig en verkort direct zonlicht ook de levensduur. Daarom plaats u de hoes alleen wanneer er hagel wordt verwacht en verwijdert u hem na de bui om te luchten en te laten drogen.
- Niet compatibel met fietsendragers of dakkoffers.
