Checkout sicuro

Copriauto antigrandine adatto per BMW iX2 (U10) 2023-presente Comfort P M

5.00 / 5.00 - 1 Recensione
Fai una domanda
Art.nr.:
BMW3X2HC-CS-M
Dimensions (L x W x H):
460 x 175 x 145 cm
Max. vehicle length:
425 - 459 cm
Overview:
€ 114,95    incl. IVA,  escl.  spese di spedizione
Seleziona variante
Spedizione prevista dopo 5-7 giorni lavorativi

De Comfort P is de instapmodel hagelbeschermhoes van het merk Walser. Deze hoes beschermt de motorkap, voorruit, zijruiten, het dak en de kofferbakklep van uw BMW iX2 (U10) tegen hagel tot 19,3 mm diameter bij een inslaatsnelheid van 70 km/u. De hagelbeschermhoes is gemaakt van hoogwaardige materialen en bestaat uit drie lagen: een waterafstotende buitenlaag, een tussenlaag van 4 mm neopreenschuim voor het dempen van hagelinslag en een lakvriendelijke binnenvoering. Geïntegreerde ventilatieopeningen helpen condensvorming onder de hoes te verminderen, terwijl reflectoren en gekleurde banden de zichtbaarheid van uw geparkeerde auto vergroten. De hoes is eenvoudig te monteren. Trek de hagelbeschermhoes over de auto met de ingenaaide pijl naar voren. De elastische naden onderaan houden de hoes strak. Klik vervolgens de gespen van de riemen onder de auto vast en trek de riemen aan. De Comfort P is verkrijgbaar in verschillende maten.

De Comfort P hagelbeschermhoes is niet geschikt voor langdurig gebruik op de auto. Breng de hoes alleen aan wanneer een hagelstorm wordt voorspeld en verwijder deze na de storm om te laten luchten en drogen.

Productkenmerken:

  • Instapmodel hagelbeschermhoes
  • Geschikt voor tijdelijk buitengebruik
  • Beschermt motorkap, voorruit, zijruiten, dak en kofferbakklep
  • Laboratoriumgetest: beschermt tegen hagel tot 19,3 mm diameter bij een inslaatsnelheid van 70 km/u
  • Gemaakt van hoogwaardige materialen
  • Drielaags ontwerp met een totale dikte van ca. 5 mm
  • Buitenlaag: waterafstotend (niet waterdicht)
  • Middenlaag: 4 mm neopreenschuim om hagelinslag te dempen
  • Binnenlaag: lakvriendelijke voering
  • Geïntegreerde ventilatieopeningen om condensvorming onder de hoes te verminderen
  • Met reflectoren en gekleurde banden voor betere zichtbaarheid
  • Eenvoudig te monteren dankzij elastische naden en geïntegreerde spanriemen
  • Opbergtas inbegrepen

Let op:
- De Comfort P hagelbeschermhoes is niet geschikt voor langdurig gebruik op de auto. Na verloop van tijd kan er condens onder de hoes ontstaan, met name tijdens langdurige regenval maar ook bij grote temperatuurverschillen. Dit kan de levensduur van de hoes sterk verkorten. Bovendien is de Comfort P hagelbeschermhoes niet UV-bestendig en verkort direct zonlicht ook de levensduur. Breng de hoes daarom alleen aan wanneer een hagelstorm wordt voorspeld en verwijder deze na de storm om te laten luchten en drogen.
- Niet compatibel met fietsendragers of dakkoffers.

EAN:8721464850872

Tutte le recensioni prodotto raccolte tramite Trusted Shops

e-trusted
5.0
1
0
0
0
0
Walter H, 28/05/2026
Copriauto antigrandine adatto per Kia EV5 2023-oggi Comfort P M

Copriauto antigrandine adatto per BMW iX2 (U10) 2023-presente Comfort P M

5.00 / 5.00 - 1 Recensione
Fai una domanda
Art.nr.:
BMW3X2HC-CS-M
Dimensions (L x W x H):
460 x 175 x 145 cm
Max. vehicle length:
425 - 459 cm
Overview:
€ 114,95    incl. IVA,  escl.  spese di spedizione
Seleziona variante
Spedizione prevista dopo 5-7 giorni lavorativi