Il tuo modello di auto
Categorie
Copertura anti-grandine adatta per Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (X118) 2019-2025 station wagon Comfort P L
De Comfort P is het instapmodel hagelbeschermhoes van het merk Walser. Deze autohous beschermt de motorkap, voorruit, het dak en de kofferbakklep van uw Mercedes-Benz CLA Shooting Brake (X118) tegen hagel tot 19,3 mm diameter bij een inslagsnelheid van 70 km/u. De hagelbeschermhoes is gemaakt van hoogwaardige materialen en bestaat uit drie lagen: een waterafstotende buitenlaag, een middellaag van 4 mm neopreenschuim om de hagelinslag te absorberen, en een lakvriendelijke voering aan de binnenzijde. Geïntegreerde ventilatieopeningen helpen condensvorming onder de hoes te verminderen, terwijl reflectoren en gekleurde banden de zichtbaarheid van uw geparkeerde auto vergroten. De hoes is eenvoudig te monteren. Trek de hagelbeschermhoes over de auto met de ingestikte pijl naar voren. De elastische naden onderaan houden de hoes strak. Klik vervolgens de gespen van de banden onder de auto vast en span de banden. De Comfort P is verkrijgbaar in verschillende maten.
De hagelbeschermhoes Comfort P is niet geschikt voor langdurig gebruik op de auto. Plaats de hoes alleen wanneer er hagel wordt verwacht en verwijder deze na de bui om te laten luchten en drogen.
Productkenmerken:
- Instapmodel hagelbeschermhoes
- Geschikt voor tijdelijk buitengebruik
- Beschermt motorkap, voorruit, dak en kofferbakklep
- Laboratoriumgetest: beschermt tegen hagel tot 19,3 mm diameter bij een inslagsnelheid van 70 km/u
- Gemaakt van materialen van hoge kwaliteit
- Drie-laags ontwerp met een totale dikte van ca. 5 mm
- Buitenlaag: waterafstotend (niet waterdicht)
- Middellaag: 4 mm neopreenschuim om hagelimpact op te vangen
- Binnenlaag: lakvriendelijke voering
- Geïntegreerde ventilatieopeningen om condensvorming onder de hoes te verminderen
- Met reflectoren en gekleurde banden voor betere zichtbaarheid
- Eenvoudig te monteren dankzij elastische naden en geïntegreerde spanbanden
- Opbergtas inbegrepen
Let op:
- De hagelbeschermhoes Comfort P is niet geschikt voor langdurig gebruik op de auto. Na verloop van tijd kan zich condens ophopen onder de hoes, met name bij langdurige regenval, maar ook bij grote temperatuurschommelingen. Dit kan de levensduur van de hoes aanzienlijk verkorten. Bovendien is de hagelbeschermhoes Comfort P niet UV-bestendig en verkort direct zonlicht ook de levensduur. Daarom alleen de hoes monteren wanneer er hagel wordt verwacht en deze na de bui verwijderen zodat de auto kan luchten en de hoes kan drogen.
- Niet compatibel met fietsendragers of dakkoffers.
