Telo antigrandine adatto per Smart ForTwo (W450) 2004-2006 berlina 3 porte Perma Protect S grigio / argento
De Perma Protect is de hagelbeschermhoes uit het middensegment van het merk Walser. Deze hoes beschermt de motorkap, voorruit, dak en kofferdeksel van uw Smart ForTwo (W450) tegen hagel tot 19,3 mm in diameter bij een inslagsnelheid van 70 km/h. De hagelbeschermhoes is gemaakt van hoogwaardige materialen en bestaat uit drie lagen: een waterafstotende buitenlaag, een tussenlaag van 4 mm neopreenschuim om hagelinslagen te absorberen en een lakvriendelijke voering aan de binnenzijde. Geïntegreerde ventilatieopeningen helpen condensvorming onder de hoes te verminderen, terwijl de reflectoren en gekleurde banden de zichtbaarheid van uw geparkeerde auto vergroten. De hoes is eenvoudig te monteren. Trek de hagelbeschermhoes over de auto met de ingestikte pijl naar voren. De elastische naden aan de onderzijde houden de hoes strak. Klik vervolgens de gespen van de riemen onder de auto vast en span de riemen. De Perma Protect is in verschillende maten verkrijgbaar en getest door TÜV Austria.
De Perma Protect hagelbeschermhoes is niet geschikt voor langdurig gebruik op de auto. Plaats de hoes alleen wanneer er hagel wordt voorspeld en verwijder deze na de bui om te laten luchten en drogen.
Productkenmerken:
- Hagelbeschermhoes uit het middensegment
- Geschikt voor tijdelijk buitengebruik
- Beschermt motorkap, voorruit, dak en kofferdeksel
- Laboratoriumgetest: beschermt tegen hagel tot 19,3 mm diameter bij een inslagsnelheid van 70 km/h
- Gemaakt van hoogwaardige materialen
- Driedelige constructie met een totale dikte van ca. 5 mm
- Buitenlaag: waterafstotend (niet waterdicht)
- Tussenlaag: 4 mm neopreenschuim om hagelinslag te absorberen
- Binnenlaag: lakvriendelijke voering
- Geïntegreerde ventilatieopeningen ter vermindering van condens onder de hoes
- Met reflectoren en gekleurde banden voor betere zichtbaarheid
- Eenvoudig te monteren dankzij elastische naden en geïntegreerde spanriemen
- Getest door TÜV Austria
- Opbergtas inbegrepen
Let op:
- De Perma Protect hagelbeschermhoes is niet geschikt voor langdurig gebruik op de auto. Na verloop van tijd kan er condens onder de hoes ontstaan, vooral bij langdurige neerslag maar ook bij grote temperatuurschommelingen. Dit kan de levensduur van de hoes aanzienlijk verkorten. Bovendien is de Perma Protect niet UV-bestendig en verkort directe zonneschijn eveneens de levensduur. Plaats de hoes daarom alleen wanneer er hagel wordt voorspeld en verwijder deze na de bui om te laten luchten en drogen.
- Niet compatibel met fietsendragers of dakkoffers.
