Checkout sicuro

Copriauto antigrandine adatto per Toyota ProAce City 2019-presente Hybrid UV Protect M

Passo L1 = 2785 mm

Fai una domanda
Art.nr.:
TOY1PCHC-UV-M
Dimensions (L x W x H):
470 x 195 x 170 cm
Max. vehicle length:
440 - 469 cm
Overview:
€ 379,95    incl. IVA,  escl.  spese di spedizione
Seleziona variante
Spedizione prevista dopo 5-7 giorni lavorativi

- Wielbasis L1 = 2785 mm

De Hybrid UV Protect is de hoogwaardige all-season hagelbeschermhoes van het merk Walser. Deze hoes beschermt de motorkap, voorruit, zijruiten, het dak en de kofferdeksel van uw Toyota ProAce City tegen zeer zware hagel tot 26,2 mm diameter bij een inslagsnelheid van 70 km/u. Dankzij het zeslaagse ontwerp en hoogwaardige materialen is de Hybrid UV Protect tevens volledig waterdicht en UV-bestendig, waardoor de hoes geschikt is voor langdurig buitengebruik. In een weerbestendigheidstest van 500 uur doorstond de Hybrid UV Protect moeiteloos de jaarlijkse UV-dosis. De buitenste laag bestaat uit een 3-laags waterdicht UV-beschermingsmembraan. De tussenlaag, die de inslagen van hagel absorbeert, is een hybride schuimlaag van 4 mm zacht dempingsschuim met daaronder een 3 mm harde beschermlaag tegen perforatie. Aan de binnenzijde is de hagelbeschermhoes afgewerkt met een lakvriendelijke voering. Geïntegreerde ventilatieopeningen helpen condensvorming onder de hoes te verminderen, terwijl de reflectoren en witte band de zichtbaarheid van uw geparkeerde auto vergroten. De hoes is eenvoudig te monteren. Trek de hagelbeschermhoes over de auto met de ingenaaide pijl naar voren. De elastische naden onderaan houden de hoes strak. Klik vervolgens de gespen van de riemen onder de auto vast en span de riemen aan. De Hybrid UV Protect is verkrijgbaar in verschillende maten en getest door TÜV Austria.

Omdat de Hybrid UV Protect volledig waterdicht en UV-bestendig is, kan deze hoes langere tijd op de auto blijven zitten. Toch kan er na verloop van tijd condens onder de hoes ontstaan. Het wordt daarom aanbevolen de hoes om de twee weken van de auto te halen om te luchten en te laten drogen.

Productkenmerken:

  • Topklasse all-season hagelbeschermhoes
  • Beschermt tegen hagel, regen, ijs en sneeuw en vervuiling door stof, bladeren en vogelpoep
  • Volledig waterdicht en UV-bestendig - geschikt voor langdurig buitengebruik
  • Beschermt motorkap, voorruit, zijruiten, dak en kofferdeksel
  • Laboratoriumgetest: beschermt tegen hagel tot 26,2 mm diameter bij een inslagsnelheid van 70 km/u
  • Gemaakt van hoogwaardige materialen
  • Zeslaagse opbouw met een totale dikte van ca. 8 mm
  • Buitenlaag: 3-laags waterdicht UV-beschermingsmembraan
  • Tussenlaag: hybride schuimlaag van 4 mm zacht dempingsschuim + 3 mm harde beschermlaag tegen perforatie
  • Binnenlaag: lakvriendelijke voering
  • Geïntegreerde ventilatieopeningen om condensvorming onder de hoes te verminderen
  • Met reflectoren en witte band voor betere zichtbaarheid
  • Eenvoudig te monteren dankzij elastische naden en geïntegreerde spanbanden
  • Getest op verwering gedurende 500 uur: weerstaat moeiteloos de jaarlijkse UV-dosis
  • Getest door TÜV Austria
  • Opbergzak inbegrepen

Let op:
- Deze hoes is geschikt voor langdurig gebruik. Echter, na verloop van tijd kan er condens onder de hoes ontstaan. Daarom wordt aanbevolen de hoes om de twee weken van de auto te halen om te luchten en te laten drogen.
- Niet compatibel met fietsendragers of dakkoffers.

EAN:8721464851329

Copriauto antigrandine adatto per Toyota ProAce City 2019-presente Hybrid UV Protect M

Passo L1 = 2785 mm

Fai una domanda
Art.nr.:
TOY1PCHC-UV-M
Dimensions (L x W x H):
470 x 195 x 170 cm
Max. vehicle length:
440 - 469 cm
Overview:
€ 379,95    incl. IVA,  escl.  spese di spedizione
Seleziona variante
Spedizione prevista dopo 5-7 giorni lavorativi